Meda me albumin e ri 2014 “Moj Princeshë” (Dëgjo/Shkarko)

10389437_634380730003228_578668493275675715_nPas suksesit të dy projekteve nga Meda “Bixhozi” dhe “Moj Princeshë” të realizuara me Video Klipe të cilat moren një numer të madh klikimesh në Youtube, Sot para pak minutash janë publikuar dhe tri kënge të reja ne kanalin ArkivaShqip në Youtube nga Meda “Diten Qesh Naten Qaj”, “Pash një Zot”, “Jam pa behane”. Poashtu vet këngetari Mehedim Pergjegjaj “Meda” sot në faqen e ti zyrtare ne rrjetin social facebook ka paralajmëruar se do të dal dhe albumi i ri ne shitje.

10393594_796003617096580_2511227455769798942_n

Në vijim ju sjellim listen e plotë të këngeve qe përmban ky album, Kënget mund ti degjoni dhe poashtu ti shkarkoni.

1: Pash një zot. Shkarko
2: Moj Princeshë. Shkarko
3: Diten qeshi, Natën qaj. Shkarko
4: Jam pa behane. Shkarko
5: Bixhozi. Shkarko
6: Ai plumb. Shkarko
7: T`kam fiksim – Remix. Shkarko
8: Hej Shokë. Shkarko

Meda – Diten qesh, natën qaj 2014. Shkarko Direkt

Meda – Pash një zot 2014. Shkarko Direkt

Meda – Jam pa behane 2014. Shkarko Direkt

Meda – T`kam fiksim – Remix 2014. Shkarko Direkt

Meda – Hej Shokë 2014. Shkarko Direkt