Morena Taraku sjell ‘OFF’

morena2

Sapo është publikuar në kanalin Youtube kënga më e re e bukuroshës shqiptare Morena Taraku me titull ‘Off’.

Morena vjen me plot ngjyra dhe plot ritem, ndërsa kënga mban si firme kompozitorin e njohur Florent Boshjaku, dhe videoklipi është realizuar nga ‘IMAGINE FILMS’. Ndërsa per Missin kjo është kënga e saj e dyte dhe momentalisht ajo po e shijon publikimin e këngës se saj e shtrire pasi ka pesuar dite me pare një aksident.